Máte krásné nohy? Ukažte je v šortkách!

Ležérní sako a šortky byly vždy doménou především pánské módy, před relativně nedlouhou dobou se dokonce těšily velké oblibě. Trendy pro nadcházející jaro ale hovoří jasně – šortky jsou zpátky a tentokrát v dámském!

Módní návrháři mají šortkové kostýmy přesně uprostřed hledáčku a velí: „Pokud máte hezké nohy, tak není důvod je schovávat!“ A my samozřejmě nemůžeme než souhlasit. Šortky rozumného střihu a délky už dávno nepředstavují nic provokativního nebo dokonce neslušného. Jsou pohodlné, vzdušné a navíc přitahují mužské pohledy :-) To všechno je na jaře naprosto ideální.

Na první paprsky jarního sluníčka si sice ještě pár měsíců počkáme, ale připravovat se na ně můžete už teď. Takové kraťasy s vysokým pasem a úzkými nohavičkami si totiž zaslouží krásné vypracované nožky i zadeček.

V kombinaci se střízlivým sakem může vzniknout elegantní kostýmek, který se skvěle zapůsobí klidně i v zaměstnání. Do města nebo na výlet se pak hodí delší šortky nad kolena a k nim sportovní kabátek. Opět dokonalý model!

Abyste na módu dámských šortek přes zimu nezapomněli, ještě vám ji včas připomeneme. Zatím se nechte inspirovat naší fotogalerií.