Jarní hippie trendy: džínové šortky a kožené sandálky

Nové hnutí hippie je tady! V úžasných 60. létech minulého století se v USA všechno točilo kolem návratu k přírodě a hippie styl ovládl kromě hudby také módní svět. Máme pro vás dobrou zprávu: hippie móda se vrací zpět :-)

Pokud si teď představujete dlouhé batikované sukně, špinavé bosé nohy, neforemné šaty a plátěné bágly přes rameno, tak vás můžeme uklidnit. Návrat hippie módy totiž zaznamenaly a radostně uvítaly i největší světové celebrity, které by na sebe něco takového rozhodně nevzaly.

V čem tedy máte přivítat první paprsky jarního sluníčka? Inspirací vám může být třeba modelka Alessandra Ambrosio: veselá květovaná halenka, krátké džínové šortky, na nohou kožené sandálky s plochou podrážkou a řemínky kolem kotníků – přesně to je hippie móda podle celebrit.

Takové krátké šortky z denimu, to je ohromně praktická věc… Jsou slušivé, móda vysokých pasů už je totiž naštěstí za námi. Jsou džínové, takže toho hodně vydrží. A jsou to kraťasy, vaše nohy v nich tedy krásně vyniknou. Vůbec se je nebojte odhalit, když máme to jaro :-)

Každé nohy ale sahají až na zem a není potřeba z nich schovávat ani centimetr. Zapomeňte na uzavřené boty, tenisky nebo lodičky na podpatku a pořiďte si páskové sandálky s plochou podrážkou a zapínáním kolem kotníků! Jsou pohodlné, bezpečné a můžete v nich prochodit celé jaro i léto.

Na ukázku jsme pro vás vybrali čtyři páry kožených páskových sandálků a čtvery dámské džínové kraťasy. Všechny boty jsou kožené, což u značek Think!, Dream in Green nebo Timberland asi nepřekvapí. Šortky pak nesou loga neméně zvučných značek Fornarina, Yurban, G-Star Raw a Diesel.